Две формации на „Локо” /Мз/ губят в първите контроли

16-02-2020     0      201

Детската формация на ОФК „Локомотив” /Мездра/ и юношите старша възраст на клуба изиграха първите си контроли преди старта на пролетния дял на първенствата в област Враца.

Възпитаниците на Владимир Найденов отстъпиха от „Дунав 98” /Селановци/ с 2:4. Домакините получиха гол още в първите секунди на срещата, когато оставиха непокрит тарана на гостите и той от непосредствена близост парира вратаря им. До почивката селановчани реализираха още 3 попадения.  Денислав Цеков успя да върне един гол с техничен изстрел от 15-ина метра. Малко преди края на мача Виктор Митрински прехвърли стража на „Дунав 98”, оформяйки крайното 2:4.

Юношите старша възраст „Локомотив“ пък премериха сили с тима на „Ботевъ“ /Брусен/, който се състезава в „А“ ОФГ. До почивката съперниците си размениха по 2 попадения. Точен за „железничарите“ беше Божидар Цветков, който на два пъти изненада опитния страж на ботевци Илиян Вачев. През втората футболистите на Петко Карашлийски от Брусен отбелязаха още две попадения, фиксирайки крайното 2:4.

С добра игра за юношите старша възраст на ОФК „Локомотив“ се отличиха Росен Крумов и Матю Майкъл.