
От началото на месец юни служителите на звено „Инспекторат“ към Община Враца съставиха общо 50 акта на нарушители на местните наредби.
От тях:
•25 акта са за нерегламентирано изхвърляне на отпадъци;
•15 акта са на собственици на домашни любимци;
•10 акта са за неправилно използване и оставяне на велосипеди и тротинетки на нерегламентирани места.
Екипите на Инспектората продължават ежедневните проверки с цел по-чиста, по-подредена и по-безопасна градска среда. При установени нарушения се предприемат незабавни действия, включително санкции и последващо почистване на замърсени участъци.
Апелираме гражданите да бъдат отговорни и да спазват правилата, за да запазим Враца чист и подреден за всички.
Сигнали за нарушения: 0885 11 88 57.
Проверките продължават!