Ясни са полуфиналистите в XXIII общински турнир по футбол на малки врати в Мездра

22-05-2024     0      168


Приключи груповата фаза в XXIII открит общински турнир по футбол на малки врати, организиран от Община Мездра.
В срещите от предварителните групи се получиха следните резултати:
• предварителна група „А“:
Ботевъ (Брусен) - Кохонес гранде 0:5 (голмайстори: Симон Николов - 4, Александър Миков),
Крета - Стоун Дизайн (Мездра) 1:1 (Пламен Георгиев; Виктор Митрински),
Ботевъ (Брусен) - Крета 5:3 (Павел Атанасов, Станислав Иванов, Ивайло Василев - 2, Тинчо Динковски; Пламен Георгиев, Георги Георгиев, Николай Николов),
Кохонес гранде - Стоун Дизайн 10:1 (Симон Николов - 5, Александър Миков, Мартин Монов, Цветан Лазаров, Кристиан Кътов, Владимир Найденов; Галин Тодоров),
Стоун Дизайн - Ботевъ (Брусен) 1:1 (Владимир Петров; Станислав Иванов),
Кохонес гранде - Крета 5:0 (служ.),
• предварителна група „Б“:
Балкански вихър 1933 - Сакатлък Юнайтед 0:1 (Милан Филипович),
Лъвчетата - Гюлетата (Мездра) 2:0 (Емил Диковски, Александър Лазаров),
Балкански вихър 1933 - Лъвчетата 4:0 (Янис Янакиев - 2, Владимир Цеков, Валери Динков),
Сакатлък Юнайтед - Гюлетата 3:3 (Милан Филипович, Константин Велинов, Иван Велчев; Петьо Каменов, Генади Петров - 2),
Гюлетата - Балкански вихър 1933 3:3 (Петьо Каменов, Генади Петров, Николай Трънчев; Константин Здравков - 2, Руслан Янакиев),
Сакатлък Юнайтед - Лъвчетата 0:2 (Светлин Бонев, Божидар Христов).
Крайното класиране в предварителна група „А“ оглави шампионът от 2021-а и 2022 г. Кохонес гранде с пълен актив от 9 точки и голова разлика 20:1, следван от Ботевъ (Брусен) с 4 т. (6:9), Стоун Дизайн с 2 т. (3:12) и Крета с 1 т. (4:11).
Първи в предварителна група „А“ са Лъвчетата с 6 т. (4:4), следвани от Сакатлък Юнайтед с 4 т. (4:5), Балкански вихър 1933 (Руска Бела) с 4 т. (7:4, но загуба в директния двубой със Сакатлък Юнайтед) и Гюлетата с 2 т. (6:8).
Така на полуфиналите днес от 18:30 и от 19:30 часа ще се срещнат Кохонес гранде - Сакатлък Юнайтед и Лъвчетата - Ботевъ (Брусен).
Двубоят за третото място, финалът и награждаването на призьорите в турнира са в понеделник, 27 май, по същото време.
Начело в листата на голмайсторите е Симон Николов (Кохонес гранде) с 9 точни попадения. Следват: Генади Петров (Гюлетата) с 3 гола, Александър Миков (Кононес гранде), Милан Филипович (Сакатлък Юнайтед), Ивайло Василев и Станислав Иванов (Ботевъ), Янис Янакиев (Балкански вихър 1933), Пламен Георгиев (Крета), Петьо Каменов (Гюлетата) и Константин Здравков (Балкански вихър 1933) с по 2 гола.
Мирослав Гетов, снимки: Павел Петров
 

коментари

Добави своя коментар